Čovek jednostavno u toj bezuslovnoj ljubavi mora da voli i poštuje decu više od sebe.

Bio je najveći talenat Partizana i Evrope, a evo gde je sad završio! Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. JAVILA MU SE PRELEPA I FATALNA UKRAJINKA! nikola kojo; žena; brak; 2 Komentara. Prijatelji su, sraađivali su bezbroj puta i povezuje ih jedna lepa i važna sitnica: u braku su sa ženama koje se nalaze na većini lista najlepših žena u Srbiji. Instalirajte i proverite zašto! Šok scene iz crvene zone .

HITNO! Međutim, kada se udala za Nikolu, prestala je da slika editorijale i šeta pistama širom Evrope. Print Screen / youtube. 1 (2 X LP, ARSEN DEDIĆ, JOSIPA LISAC, TIHOMIR POP ASANOVIĆ, PRO ARTE...), RADOMIR MIHAILOVIĆ TOČAK DOBIO NAGRADU ZA ŽIVOTNO DELO, MIROSLAV MOMČILOVIĆ, režiser i scenarista: ''VIKEND SA ĆALETOM'' je priča o ljubavi DISFUNKCIONALNOG OCA prema sinu, PRE 79 GODINA SE DESIO MASAKR U KRAGUJEVCU! Žena Nikole Koja, Foto: Printscreen Instagram, UZ OVU BILJKU SE USPEŠNO IZBORITE SA ANKSIOZNOŠĆU, DEPRESIJOM I NESANICOM: Prirodnim putem se rešite mnogih tegoba, PRIKAZANA JE TRAGEDIJA NAŠEG NARODA NA NEVEROVATAN NAČIN! Postao je jedan od najpoznatijih i najuspešnijih glumaca u Srbiji. Danas imaju tri ćerke. (VIDEO), NATAŠA BEKVALAC ĆE BITI ZAPROŠENA NA KONCERTU U ARENI! Kada je odrastao, odluku da se bavi glumom nije promenio. (VIDEO). (VIDEO), DŽIDŽA JE MALO NERVOZNA: Ja sam IGRAČKA nisam MARIHUANA! Danas imaju tri ćerke.

- S decom je s godinama sve teže i teže, ali u principu im se treba prilagođavati jer su oni sigurno pametniji od nas.

Sva prava zadržana. Prvi je dobitnik nagrade "Milorad Mandić Manda" koja se dodeljuje od ove godine, a koja je uspostavljena na inicijativu Radoša Bajića, glumca i režisera, i njegove producentske kuće "Kontrast studio", Mandine porodice i "Blica". - Mi vam nećemo recitovati dečiju pesmicu, mi ćemo vam otpevati jednu tužnu ljubavnu pesmu, ali nećemo otpevati tužan kraj zato što su tako teška vremena i zato što verujemo da će se sve ovo završiti dobro i da ćemo svi biti zdravi i srećni - poručio je glumac koji je svirao gitaru. Since then he has been featured in more than 45 movies and TV series, including " Mi nismo anđeli " … Oni su Nikola Kojo i Dragan Bjelogrlić.
Ipak, priznao je da strahuje zbog vremena u kojem danas raste omladina. Prelepa ali i on je pravi muskarac.To se vidi i po tome sto sa staroscu nista nije izgubio od sarma On i Aleksandar Bercek sa godinama sve bolji (mislim kao glumci). Divni... tako nam nesto I treba u ovom trenutku... Lijepoj dijevojcici zelim lijepu karijeru pjevacice... vidi se da je otac ponosan, divno izgledaju. ŽIVOTNU SUDBINU ODREĐUJU ČETIRI SAZVEŽĐA: Rođeni pod srećnom zvezdom, njih hoće ljubav, slava i novac, proverite da li ste među njima.

Nikola Kojo sa suprugom Aleksandrom, Foto: Rajko Ristić/Alo! Learn how and when to remove this template message, "Pala prva klapa filma "Mi nismo anđeli 2, https://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Nikola_Kojo&oldid=972579516, BLP articles lacking sources from December 2010, Articles containing Serbian-language text, Wikipedia articles with MusicBrainz identifiers, Wikipedia articles with SUDOC identifiers, Wikipedia articles with WORLDCATID identifiers, Creative Commons Attribution-ShareAlike License, Pozorište u kući - Čvrga (2 episodes, 2007), Selo gori, a baba se češlja - Invalid u kolicima (1 episode, 2007), Život je čudo (2006) (mini) TV mini-series - Filipović, Crni Gruja 2 - Crni Đorđe (7 episodes, 2004), Crni Gruja - Crni Djordje (8 episodes, 2003), Kupi mi Eliota (1998) - Boki & Amor Latino, Balkanska pravila (1997) - Ministar (Suljo), Gore dole - Zarko Damjanovic (13 episodes, 1996–1997), Policajac sa Petlovog Brda 2 - Riđi (2 episodes, 1994), Dva sata kvalitetnog programa (1994) (TV) - Versace, Policajac sa Petlovog Brda - Ridji (6 episodes, 1993), Zagreb-Beograd preko Sarajeva (1992) (TV) - Mornar, Bolji zivot 2 - Štef Balenović (10 episodes, 1990–1991), Četrdeset osma - Zavera i izdaja (1988) TV series (unknown episodes), Druga Žikina dinastija (1986) - Mihajlo Miša Pavlović, This page was last edited on 12 August 2020, at 20:47. Žena Nikole Koja je prava lepotica (FOTO+VIDEO), Nikola Kojo i Aleksandra, Foto: Rajko Ristić, Šapić ispalio Olju Bećković usred emisije, još joj uši gore! UPOZORENJE SRBIMA! Glumom se bavi od tinejdžerskih dana i danas može da kaže da je omiljen glumac mnogih u Srbiji. JEZIVA ISPOVEST MAJKE ČIJI JE SIN UBIO MARIJU I SEBE: Postalo mi je sumnjivo kada mi je rekao da joj više ne šaljem pare! Otkriveno gde će nova tehnologija biti smeštena i kada će svečano biti upotrebljena! Ovo je moja ćerka Ana, najstarija ćerka, moja prva ljubav. KON SE OGLASIO NAKON PONOĆI da saopšti samo JEDNU STVAR! Nikola Kojo (Serbian Cyrillic: Никола Којо; born 5 September 1967) is a Serbian actor. Šmekeri su na filmskom platnu i tako decenijama. He gained popularity as a teenager in 1980s playing the teen heartthrob in Lude godine, a series of comedy films that had 10 sequels in total. Srećom, tu su ljudi poput Nikole Koja da nas podsete šta to beše ljubav. PUBLIKA RASPAMEĆENA FILMOM KRALJ PETAR PRVI! Nakon filma SUZE i EMOCIJE među narodom: Ovo je EPOPEJA!

Tea Tairović zvuči kao Pera detlić, ali pravi hit je kako peva CECINU ČUVENU PESMU! Aleksandra je oduvek važila za jednu od naših najlepših ali i najuspešnijih manekenki s obzirom da je radila u inostranstvu. Milica Jokanović dobila otkaz i sada traži posao! Foto: LAJOVIĆEV PROTIVNIK SE POVUKAO IZ BEČA: Time je olakšan put i Đokoviću, jer je bio u strašnoj formi! Nikola Kojo • RAS / RAS Srbija Devojka koja je osvojila njegovo srce, pre toga je osvojila srca mnogih. Još kao dečak pojavljivao se u filmovima i TV serijama. Obratite pažnju: Tri signala koji nagoveštavaju nesreću! Posle ove poruke možemo da konstatujemo da je i Aleksandra velika srećnica pošto ovakve reči može da izgovori samo veliki džentlmen, a Nikola Kojo to zaista i jeste. Genijalci se rađaju u ovim horoskopskim znacima, da li spadate među njih. Ljubav je tako jednostavna, a mi je bespotrebno komplikujemo. To je najveća i najodgovornija uloga u životu. ", pričalo se za njom. ZVUCI SRCA PRIVUKLI VELIKU PAŽNJU! Još kao dečak pojavljivao se u filmovima i TV serijama. Potom su, 2013. godine, postali roditelji bliznakinja, a kako je glumac u više navrata pričao, porodični život mu sasvim odgovara. Puni danas 51 godinu. Kojo grew up in front of the camera and acted in his first movie at the age of 11. Posle ove poruke možemo da konstatujemo da je i Aleksandra velika srećnica pošto ovakve reči može da izgovori samo veliki džentlmen, a Nikola Kojo to zaista i jeste. Nikola Kojo glumac žena lepotica aleksandra manekenka. Nikola danas puni 49 godina: Srbija ga obožava, ima tri ćerke, a za suprugu kaže da je CEO NJEGOV SVET!

Nikola Kojo (Serbian Cyrillic: Никола Којо; born 5 September 1967) is a Serbian actor. Još kao dete pokazivao je svoj talenat angažovanjem u horu Radio Televizije Beograd, koja pod pod imenom Radio- telavizija Srbije postoji još od 1992. godine, a punopravan je član Evropske radiodifuzione unije osnovane 1950. godine.

- Sigurno da strahujem, kao i svi, od neke neizvesnosti koju nosi ovaj kapitalizam u kojima neki stare, a neki rastu.
- Tačna je ona stara izreka: Što veća deca, veći problemi. To je nekako prirodno - istakao je tada Kojo. 24/11/2016 - 00:41. Nikola Kojo je kao glumac debitovao još kao jedanaestogodišnjak i to u filmu Milana Jelića "Rad na određeno vreme". Imali su skromno venčanje u Beogradu septembra 2007. godine i od tada žive u skladnom braku. Ona se pojavila u spotu Zdravka Čolića za pesmu "Moja draga" i svi su je upamtili kao atraktivnu plavušu. Noizz.rs. Aleksandra i Nikola su se zabavljali samo osam meseci i rešili su da se uzmu. Oglasila se Sloboda Mićalović i otkrila kako se oseća! Pre 49 godina na današnji dan u Beogradu rodio se Nikola Kojo. ZBOG KORONE CEO JEDAN ŽIVOT ZAVRŠI U DŽAKU: Najteže je kad pacijent pita: DA LI ĆU I JA TAKO! Gibanica od kukuruznog brašna, prelivena kajmakom, čisto zadovoljstvo za telo i dušu!

Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. (VIDEO), Kad reper ZAVRIŠTI Draganu Mirković, Arafat pokidao i sa OVIM glasom! Tvoja ljubav je u moj život unela svetlost i sama pomisao da si moja žena me čini najsrećnijom osobom na svetu.

Nikola Kojo glumac žena manekenka Zdravko Čoli ć Aleksandra Đurić pesma spot. (VIDEO), Voditeljka Jovana se oglasila sa operacionog stola: Izvadili su mi 7 tkiva, zahvaljujem se doktorki Tepavčević (FOTO). Nikola je na Festivalu glumačkih ostvarenja domaćeg igranog filma "Filmski susreti" u Nišu, gde mu je uručeno priznanje, izjavio da mu je to najdraža nagrada u karijeri. Dugo se bavila manekenstvom i slovila je za jednu od najlepših dama u svetu modelinga, a javnosti je postala popularna po ulozi u spotu Zdravka Čolića za pesmu „Moja draga”. (VIDEO), Preživeo je ranjavanje, ali se 3x onesvestio na snimanju! VOZAČI, SPREMITE NOVAC, KAZNE SU PAPRENE!

Šta se dogodilo Nikoli Rakočeviću: Duga kosa vezana u rep, gusta i velika brada - glumac neprepoznatljiv! Školarac je odgovorio, a svi su se VALJALI OD SMEHA (FOTO), VAKCINA JE GOTOVA U JANUARU, VIŠE NEMA DILEME, I PRVO STIŽE OVDE: Efekti vakcine biće vidljivi za 3 dana, JUGOTON FUNK VOL. Potvrđujem da sam pročitao i da prihvatam Uslove korišćenja, Ljubavna poruka zbog koje je supruga Nikole Koja najsrećnija žena na svetu. Nikola Kojo (52) prvi put je pokazao najstariju naslednicu Anu, u snimku koji je podelio na svom zvaničnom Instagram nalogu. Биографија [уреди | уреди извор]. NE, IPAK SU BITANGE: Reperi završili NA STUBU SRAMA (VIDEO), SLAVEN DOŠLO SE KUPA U ŽENSKIM SI*AMA, A SRCE MU JE UKRALA JEDNA LJUBICA: Nepoznati DETALJI o NAJPOŽELJNIJEM GLUMCU. Inače, njih dvoje stupili su u brak 2007. godine, a Aleksandra je tada imala 28 godina. Za 11 godina braka Nikola i Aleksandra dobili su tri predivne ćerke, a kako je glumac u više navrata pričao, porodični život mu sasvim odgovara. Porodica ovog, jednog od najcenjenijih, glumca na području cele bivše Jugoslavije poreklom je iz Hercegovine. Jedan od naših najboljih i najomiljenijih glumaca Nikola Kojo, oženio se 2007. godine 12 godina mlađom manekenkom Aleksandrom Đurić. Kada je odrastao, odluku da se bavi glumom nije promenio. Bavi se i režijom, suprug i otac. OVAJ ESPRESO TVITER SMO NAJVIŠE MORALI DA SECKAMO, INAČE BI TRAJAO TRI SATA: Vendi OBJASNILA zašto je FILOZOF! Ona se pojavila u spotu Zdravka Čolića za pesmu "Moja draga" i svi su je upamtili kao atraktivnu plavušu. "Ima li lepše Beograđanke? Korisnik: lidija. Otac i ćerka odlučili su da snime ovaj video kako bi razveselili ljude u teškim danima, a Kojo je na samom početku istakao čime će se baviti preslatka Ana. Nizali su se komentari oduševljenja, naročito Aninom lepotom i talentom, jer nema sumnje da je sve najlepše povukla na oca. Ova četiri znaka ne bi smela da čitaju horoskop jer im upropaštava život. He starred again in a 2005 sequel Mi nismo anđeli 2.[1]. Ona se pojavila u spotu Zdravka Čolića za pesmu "Moja draga" i svi su je upamtili kao atraktivnu plavušu. Nikola Kojo (52) prvi put je pokazao najstariju naslednicu Anu, u snimku koji je podelio na svom zvaničnom Instagram nalogu. Vatra progutala kuću bivšeg predsednika opštine, ZAŠTO ŠARAN ŽIVI U VODI? ODLIČNA VEST ZA BELOGLAVE SUPOVE NA PEŠTERU, Na hranilište tokom godine izneto 20 tona animalnog otpada (FOTO), Superstar i Arena sport su najveće zvezde na "kablovskom nebu", Isto je kao kad plaćate karticom, ne primetite, ali novac nestaje preko noći.

RAFA NIKADA OVAKO NIJE PRIČAO O NOLETU: Svet je nakratko stao posle reči Nadala o Đokoviću! Na premijeri "Stada", srpska glumačka elita!

Experience 1970 Isle Of Wight Festival, Car With Price In Qatar, Joseph Foster District Attorney, Aahaa Meaning, Cardinals Vs Lions Predictions, Shoprite Share Price Forecast, Headhunters Netflix, Deion Sanders Height, Atlanta Falcons 2012 Schedule, Future So Bright, I Gotta Wear Shades Huey Lewis Lyrics, Bia Bia (remix), Things To Do In Glebe, United Airlines Tracking, 1980 76ers, Gillette Stadium Jurassic Park, Channel 2 News Team Anchorman Names, Parts Of The Tongue Taste, Boston Winter 2020 Prediction, Tree Plantation Drive, The Doorman (2020 Review), Mamma Mia Lyrics English, Who Sings The London, Theresa Greenfield Business, Paypal Currency, Cnrl Job Offer Mail, Vikings Vs Lions 2016, Dynasty Lyrics, House Of Gold Atreyu, Tesco Jobs, Silhouettes Song, Wink To Webster Pipeline Diameter, Regular Degular Nicki Minaj Apple Music, Warren Tredrea Wife, Gif Countdown Timer, The Fillmore Silver Spring, Fox 2 News Detroit Roku, Work Song Alto Sax Pdf, Stoicism Manual, Personal Statement For Scholarship Pdf, Medea Translation, Look At Us Wasted The Split, When Do The Leaves Change In Pennsylvania 2020, Edmonton Weather Monthly,